Zespół

Paulina Chocholska Psycholog

Psycholog, Psychoterapeuta​

Paulina Chocholska​

Dni i godziny przyjęć:
WTORKI OD 12, ŚRODY OD 9
PIĄTKI OD 9, SOBOTY – TERAPIA GRUPOWA

Jako psycholog i psychoterapeuta pracuję z przekonaniem, że każdy z nas potrafi kreować swoje życie w satysfakcjonujący nas sposób. Czasem jednak trudno nam się na to odważyć. Moim zadaniem jest właśnie dać Ci tę odwagę.
Moją rolą, jako psychoterapeuty, jest wspieranie Cię w ciągłym procesie rozwoju i pomaganie Ci w odnajdywaniu swoich potrzeb i ich sensu oraz w poszerzaniu świadomości samego siebie. Świadczę też pomoc psychologiczną przez internet, piszę artykuły, prowadzę warsztaty oraz szkolenia.
Interesuję się snami i ich rolą w rozwoju osobistym, odmiennymi stanami świadomości (zwłaszcza stanem śpiączki) oraz trudnościami w relacjach międzyludzkich. Ostatnio wiele uwagi poświęcam zagadnieniu określanemu jako „uzależnienie od Internetu” (jestem współautorką książki „Uzależnienie od komputera i internetu u dzieci i młodzieży”, wyd. Hachette Livre 2009). Mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Prowadzę terapię indywidualną dorosłych, terapię par, warsztaty rozwoju osobistego.