Kamila Śliwkiewicz

Kamila Śliwkiewicz

Psycholog dziecięcy​​

Dni przyjęć:
PONIEDZIAŁKI, WTORKI, ŚRODY, PIĄTKI

Jestem absolwentką Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS na wydziale zamiejscowym we Wrocławiu na kierunku psychologia.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam w żłobkach, przedszkolach oraz szkołach o charakterze terapeutycznym i integracyjnym. Praktykę terapeutyczną doskonaliłam w Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjnym „Promyk Słońca” oraz Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „Promyk Słońca”. Posiadam również doświadczenie oraz kwalifikacje do prowadzenia terapii ręki.

Prowadzę indywidualną terapię dzieci i młodzieży m.in. w zakresie: kłopotów wychowawczych, zaburzeń ze spektrum autyzmu, nadpobudliwości, napadów złości, częstego rozdrażnienia, nadmiernej wstydliwości, trudności w żłobku, przedszkolu i szkole (problemy adaptacyjne, lęk separacyjny, problemy grafomotoryczne, problemy w czytaniu i pisaniu, problemy w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami), trudności w relacjach rodzinnych (zachowania opozycyjno-buntownicze, rywalizacja w rodzeństwie), poczucie smutku i przygnębienia, problemy z samooceną i poczuciem własnej wartości, lęk w nowych i trudnych sytuacjach, problemy w ekspresji emocji.

Moim celem pracy jest kompleksowe wsparcie potencjału dziecka, a także udzielenie wskazówek oraz podpowiedzi wychowawczych rodzicom.

Kamila Śliwkiewicz - ZnanyLekarz.pl