Psycholog Wrocław

Psycholog jest specjalistą, który ukończył studia magisterskie na kierunku psychologia. Celem psychologa jest postawienie odpowiedniej diagnozy na podstawie zebranego od pacjenta wywiadu jak i testów psychologicznych oraz udzielenie profesjonalnej pomocy psychologicznej.

Lekarz psychiatra: Recepta, l4, zaświadczenia lekarskie, skierowania.

Umów wizytę do psychologa we Wrocławiu

W celu umówienia wizyty, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz opłacenie wizyty.

Psycholog Wrocław - czym się zajmuje?

Psycholog Wrocław – jakie usługi świadczy:

  • porada psychologiczna 
  • porada psychologiczna online 
  • diagnoza psychologiczna

Usługi klasy premium - cechują nas profesjonalizm i dyskrecja

W Instytucie SANA  dbamy o wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Zespół Psychologów Instytutu SANA poza bogatą wiedzą i umiejętnościami wyróżnia się szeregiem cech, które są niezbędne do pracy z pacjentem. Psycholog powinien wykazywać się  takimi cechy jak dojrzała osobowość, zdolność empatycznego rozumienia, zaangażowanie w pracę oraz wysoka moralność.

Dużym udogodnieniem do odbycia wizyty jest fakt, iż na konsultację z psychiatrą we Wrocławiu pacjenci umawiać mogą się na telefoniczna konsultacje, konsultację online oraz konsultację w gabinecie.

Psycholog Wrocław - specjaliści

Psychologowie świadczący usługi w Instytucie SANA to specjaliści, którzy ukończyli 5-letnie studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie. Nasi psychologowie zajmują się: diagnozą psychologiczną, opiniowaniem, poradnictwem psychologicznym, terapią psychologiczną oraz psychoedukacją. Jest to zawód zaufania publicznego.

Dobry Psycholog - oczekiwania pacjentów

Pacjenci, którzy poszukują dobrego psychologa najczęściej oczekują od niego: łatwego w dostępności terminu, możliwości kontaktu z psychologiem poza konsultacją, wysokiego poziomu empatii, wiedzy, doświadczenia.

Psycholog Wrocław - wizyta

Do odbycia pierwszej konsultacji z psychologiem we Wrocławiu w Instytucie SANA pacjent zobowiązany jest do potwierdzenia swojej tożsamości. O wszystkich zasadach pacjenci są informowani przy rejestracji przez recepcję, która indywidualnie podchodzi do pacjenta, aby usługa przebiegała jak najbardziej komfortowo, z zachowaniem szczególnej dyskrecji. 

Psycholog na pierwszej wizycie konsultacyjnej przeprowadza wywiad psychologiczny, mający na celu wprowadzenie psychologa w temat trudności pacjenta, a na podstawie wywiadu psycholog stawia diagnozę. Dzięki wizycie konsultacyjnej, możemy wybrać odpowiednią metodę pomocy.

Terapia psychologiczna

Pomoc psychologiczna polega na udzielaniu porad psychologicznych i prowadzeniu terapii osobom, które nie mają objawów zaburzeń psychicznych. Wizyty mają na celu wesprzeć pacjenta w radzeniu sobie z sytuacją kryzysową z którą się zgłasza.

Psycholog Wrocław - cennik

  • konsultacja indywidualna – 190-200 zł 
  • konsultacja indywidualna online – 190-200 zł
  • terapia par – 280 zł
Psychiatra Wrocław